Main menu

Makijaż permanentny

Pani Beata Henzel Rogosz wysokiej klasy linergistka z wieloletnim doświadczeniem. Zaprasza do salonu Bellissimo na zabiegi makijażu permanentnego. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości z przyjemnością spotkamy się na bezpłatnej konsultacji, w trakcie której opowiem Ci jaka metoda byłaby dla Ciebie najlepsza, dobierzemy odpowiednie pigmenty i rozrysujemy próbny makijaż. Zapraszam! Aby umówić się na spotkanie proszę dzwonić pod numer telefonu 698 97 43 52.

Jestem linergistką od 8 lat. Pracuję używając wszystkich najnowszych metod jakie są dostępne na chwilę obecną w makijażu trwałym. Moja ulubiona technika? To chyba ta, która powoduje satysfakcję klientki. Łącząc metody i techniki za każdym razem staram się o najlepszy efekt.  Żadna kolejna klientka nie jest kopią poprzedniej. 2007 rok to początek mojej przygody z makijażem permanentnym. Potem nieustanne szkolenia – ukończenie rocznej szkoły makijażu permanentnego , kolejne certyfikaty i zdobyte miejsca w konkursach makijażu permanentnego w Polce jak i zagranicą. Obecnie wykonuję zabiegi makijażu również w Londynie, Berlinie i Kopenhadze.

Makijaż permanentny zarówno brwi, ust jak i kresek to przede wszystkim uwypuklenie walorów urody klienta. Na chwilę obecną w gabinetach gościmy naturalnie Panie oraz i Panów.
W zależności od potrzeb Klienta dysponując wieloma metodami możemy dobrać taki  rodzaj makijażu, aby upiększał a nie przerysowywał.

Makijaż permanentny metodą  microblading na chwilę obecną najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełną rekonstrukcję i uzupełnienie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd. Dokładniej jest to wprowadzenie pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy skóry. Efekt zabiegu utrzymuje się około 12- 18 miesięcy. Po tym czasie można odświeżyć makijaż.
Makijaż permanentny metoda łączona hybrydowa microblading + cieniowanie przy użyciu mikroostrza i urządzenia.
Makijaż permanentny metoda cieniowania przy użyciu urządzenia – trwałość pigmentacji do ok. 3 lat
Makijaż permanentny górnej i dolnej powieki – przy użyciu urządzenia trwałość do ok. 3 lat. Pigmentowanie  kreski górnej kolorem. Pigmentowanie powieki górnej – cieniowanie powieki.
Makijaż permanentny ust – kontur, kontur wraz z cieniowaniem efekt światła, z wypełnieniem, wypełnienie całkowite kolorem ust, z lipliht – kreska rozświetlająca górną wargę. Dzięki makijażowi ust możemy wyrównać ich kontury, wyregulować, powiększyć, uwypuklić.
Makijaż medyczny dot. blizn, rozstępów, sutków.
Makijaż rekonstrukcyjny  dot. natomiast uzupełnieniu braków w owłosieniu na głowie – przy częściowym braku – zakola i tzw. korona głowy zarówno u kobiet jak i mężczyzn, całkowite rekonstrukcja owłosienia całej głowy – przy użyciu urządzenia.
Do makijaży zarówno upiększających, jak medycznych i rekonstrukcyjnych,  używam  pigmenty organiczne i nieorganiczne następujących marek: Customs Cosmetic Colors, Lipigments Colorchart, Biotauch – wszystkie posiadają  atesty.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi