Main menu

Makijaże

Makijaż pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. W pewnym stopniu, w określonych warunkach, także wyraża osobowość. Dzięki jego rozmaitym technikom można upozorować twarz na idealną i zdrową. Pożądanym efektem makijażu jest jak najdoskonalsze zbliżenie wyglądu do aktualnie obowiązującego kanonu piękna i urody…” Tak o makijażu mówi definicja. W Bellissimo makijaż to ogromna fascynacja kobiecym pięknem. Z każdej klientki staramy się wydobyć atuty jakimi dysponuje. Nawet wtedy, gdy ona sama nie bardzo wierzy, że może wyglądać olśniewająco.

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny powinien być subtelny, stonowany i przede wszystkim naturalny. Klientka powinna czuć się w nim zadbana i atrakcyjna. To delikatny zabieg upiększający, ma na celu zaakceptowanie korzystnych cech twarzy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to dla wielu z nas dopełnienie stroju, kiedy wybieramy się na specjalna okazję. Różni się od dziennego mocniejszymi kolorami, bardziej podkreślamy kontury twarzy, nadajemy jej subtelny, wyrazisty wygląd.

Próbny makijaż

Polega na dopasowaniu odpowiedniego odcienia podkładu, pudru, różu. Dopasowujemy intensywność koloru oka, wybieramy odpowiednie kolory cieni, w których oko klientki wygląda najkorzystniej.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi