Main menu

Manicure hybrydowy

Jeśli oczy są zwierciadłem naszej duszy, to dłonie są zwierciadłem naszego ciała. Nasze ręce zdradzają wszelkie nasze tajemnice. Dlatego nie trudno dziwić się kobietą, które nad wyraz dbają o swoje paznokcie.W dzisiejszych czasach nie jeste to jednak takie łatwe ponieważ większość kobiet posiada cienką, łamliwą i rozdwajającą sie płytkę paznokciową. W dodatku przy tak szybkim trybie życia, codziennej pracy domowej ciężko jest zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po jednym myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej.

Dlatego kobiety szukają wszelkich możliwych sposobów, aby temu zapobiec. Do niedawna alternatywą dla cieńkich, łamliwych i rozdwojonych paznokci były wszystkim doskonale znane sztuczne pazkokcie żelowe bądź akrylowe, które nie są metodą trwałą i niestety bardzo niekożystnie wpływają na naszą płytkę paznokciową.

Na szczęście szybko rozwijająca się kosmetyka gwarantuje nam zdrowsze, szybsze i tańsze rozwiązanie. Mowa o manicure hybrydowym Gelish, który sprawi, że paznokcie będą lśniące,mocne,trwałe i na długo będą zachwycały efektem zabiegu.

Czym charakteryzuje się manicure hybrydow Gelish?

Manikure hybydowy zwany inaczej lakierożelem jest idelanym wyjściem dla każdej kobiety,która pragnie zadbać o piękny i zdrowy wygląd swoich paznokci na dłużej. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą jego zaletą jest to,że nie niszczy płytki paznokciowej, nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje i przede wszytskim jest trwały. Manicure hybrydowy Gelish utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Jest odporny na wszelkie prace domowe i na działanie zmywacza do paznokci dlatego jego usunięcie wymaga wizyty w gabinecie kosmetycznym.

Manicure hybrydowy Gelish a inne firmy.

Manicure hybrydowy znalazł bardzo wielu zwolenników dlatego na rynku pojawia się coraz więcej firm produkujących hybrydy. Należy zwrócić szczególną uwagę na markę ponieważ tylko dwie z nich w tym Gelish gwarantują jakość wykonanej usługi.W przypadku innych firm lakier nie daje trwałych efektów, nie jest odporny na wodę i prace domowe,po kilku dniach pojawiają się odpryski.

Krok po kroku manicure hybrydowy.

  • Kosmetyczka standardowo przygotowuje paznokcie, czyli piłuje, wycina lub odsuwa skórki, poleruje paznokcie.
  • Następnie nakładane są lakiery: baza, kolor, utwardzacz.
  • Każdy lakier jest kolejno utwardzany w lampie UV kilka minut.
  • Po trzech tygodniach, usunięcie lakieru jest możliwe tylko w salonie kosmetycznym. Ponieważ jest odporny na zmywacz, lakier jest usuwany specjalnym płynem na bazie acetonu. Specjalne płatki nasączone tym płynem, przykładane są do płytki paznokciowej, by usunąć lakier. Usuwanie lakieru trwa do 15 minut. Po jego zmyciu, paznokcie są zdrowe, gotowe na kolejny manicure.

Oferujemy również manicure specjalnie dotosowany pod męskie potrzeby.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi