Main menu

Mezoart face

Zabieg przywracający piękny wygląd skóry

Skóra starzeje się wraz z biegiem lat. Stopniowo zanikają włókna kolagenowe oraz elastyna, obniża się także poziom nawilżenia, a zwiększa ilość wolnych rodników. To dlatego powstaje coraz więcej zmarszczek, a owal twarzy zmienia swój naturalny kształt. Proces ten jest nieunikniony, jednak istnieje możliwość spowolnienia jego przebiegu.

Jednym ze sposobów na zatrzymanie pięknego, młodego wyglądu na dłużej jest mezoterapia bezigłowa, będąca najnowocześniejszą metodą odmładzania skóry. Polega na nieinwazyjnym i w pełni bezpiecznym dostarczeniu skórze substancji aktywnych, które złagodzą jej wiotkość i przebarwienia. To całkowicie skuteczna alternatywa dla mezoterapii igłowej, która pozwala osiągnąć znakomite efekty. Dzięki zabiegowi Mezoart Face poprawia się kondycja skóry bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym lub zastrzykom. Dzięki technologicznemu zaawansowaniu mezoterapia bezigłowa przeprowadzana jest bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, takich jak zaczerwienienie, siniaki, wybroczyny. Zabieg jest bezbolesny.

Na zabieg Mezoart Face składają się:

demakijaż, masaż liftingujący, peeling kawitacyjny, ampułka, sonofreza/ultradźwięki, maska naprawcza, nałożenie kremu.

Składniki aktywne stosowane podczas zabiegu:

ACTIVE 4D Express Lifting, Argireline®, kwas hialuronowy, ceramidy, fitosterole sojowe, ekstrakt ze smoczej krwi, olej arganowy, olej canola, olej avocado, alantoina, azeloglicyna, papaina, ekstrakt z kasztanowca.

Dzięki zastosowaniu liftingu ACTIVE 4D Express Lifting uzyskujemy natychmiastowy efekt zwiększenia napięcia skóry, polepszenia jej jędrności i elastyczności. Aż 71% badanych osób potwierdziło zauważalne wygładzenie i redukcję zmarszczek.

Argireline® (acetyl heksapeptyd-3) pozwala skutecznie wygładzić zmarszczki mimiczne. Korzystnie oddziałuje na poziomie synaps nerwowo-mięśniowych i powoduje rozkurczanie się mięśni mimicznych, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek. Ten unikalny peptyd nowej generacji powstrzymuje także nadmierne wytwarzanie katecholamin, również wspomagających tworzenie się zmarszczek mimicznych.

Podczas zabiegu dostarczany do skóry jest też kwas hialuronowy, który wypełnia puste miejsca między włóknami kolagenowymi. Doskonale nawilża skórę i zwiększa jej napięcie, a dzięki wypełnieniu powierzchownych zmarszczek przywraca twarzy naturalną gładkość.

Wskazania:

 • każdy rodzaj skóry pozbawionej jędrności,
 • sucha i bardzo sucha skóra, wrażliwa, o obniżonej elastyczności,
 • zmarszczki czoła, oczu, ust, szyi,
 • skóra zmęczona i niedotleniona,
 • przebarwienia, nierówny koloryt twarzy,
 • skóra po nadmiernej ekspozycji na promienie UV.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • nadwrażliwość skóry i stany zapalne,
 • choroby serca lub rozrusznik,
 • choroby żylne,
 • epilepsja,
 • obecność metalowych elementów w ciele.

Efekt:

Znacząca poprawa kondycji skóry zwiotczałej i pozbawionej elastyczności. Twarz staje się wyraźnie nawilżona i wygładzona. Zabieg skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości. Poprawia się owal twarzy. Skóra zostaje zregenerowana po kąpielach słonecznych i solarium.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi