Main menu

Salon

Przebierając w tysiącach ofert salonów piękności i instytutów urody, trudno ostatecznie zdecydować się na któryś salon kosmetyczny. Piła – tutaj proponujemy postawić na doświadczenie, najlepszy sprzęt i preparaty stosowane w Bellissimo.

Nowoczesny, sprawnie działający profesjonalny sprzęt to nasza gwarancja satysfakcji. Tylko u nas znajdą Państwo tak kompleksową ofertę w tak korzystnych cenach. Każdy wybierze u nas coś dla siebie. Z powodzeniem łączymy wysoką jakość z rodzinną, ciepłą atmosferą. Przekonajcie się Państwo sami – zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów!

Najnowszy sprzęt, najlepsze preparaty!

Dysponujemy najnowocześniejszym na obecną chwilę sprzętem. Używana przez nas maszyna emitująca impulsy światła IPL jest najszybszym tego typu urządzeniem na rynku, pozwalającym na przeprowadzenie zabiegów z gwarancją skuteczności bez względu na typ skóry. System chłodzenia nowej generacji przez miejscowe znieczulenie miejsca działania wiązki światła likwiduje ryzyko uczucia bólu i dyskomfortu.

Personel naszego salonu kosmetycznego w Pile został fachowo i dokładnie przeszkolony i spdrawnie wykorzystuje możliwości, jakie daje ta zaawansowana aparatura. Technologia Sun&Safe stosowana w naszym saloniepozwala wykonywać fotodepilację także skóry opalonej – tak na solarium, jak naturalnie – już w odstępie 48 godzin, z równie trwałym efektem.

Korzystamy jedynie z preparatów z najwyższej półki. Współpracujemy zrenomowanymi markami kosmetyków, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia w biologii komórkowej, w tym Natinuel, linii preparatów bioceutycznych, której skład dobrano, opierając się na aktualnej wiedzy dotyczącej przebiegu procesów starzenia i najnowszych badaniach laboratoryjnych.

Co to oznacza dla naszych Klientów? Większa skuteczność w krótszym czasie, brak bólu, bezcenny komfort. Czego chcieć więcej?

Na darmowych konsultacjach szczegółowo omówimy dany problem i możliwości jego rozwiązania, podpowiemy, jak właściwie dbać o ciało i przeprowadzimy bezpłatny test!

Zabiegi wykonuje dyplomowana kosmetolog, absolwentka Wydziału Kosmetologii oraz Nauk Edukacyjnych Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji, specjalistka w dziedzinie wizażu i stylizacji.

W szczególnie problematycznych przypadkach dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu konsultujemy się z lekarzem dermatologiem w ramach wieloletniej już współpracy.

Konsekwentnie realizowany przez nas cel to wprowadzanie nowej jakości w dziedzinie usług kosmetycznych. Jesteśmy profesjonalnym, zgranym zespołem z kwalifikacjami, które dają gwarancję bezpieczeństwa, estetyki i precyzji. Zaufaj nam, nie zawiedziesz się!

Wykwalifikowany personel:

kosmetyczka piła

Monika Ponicka – właściciel i menedżer salonu

W życiu kieruję się maksymą Olivera Cromwella – “Ten, kto przestaje być lepszym, przestaje być dobrym”

Wiem, że cele, które stawiamy sobie w życiu, można osiągnąć tylko dzięki wiedzy i ciężkiej pracy. Skończyłam kilka kierunków studiów na renomowanych uczelniach i dzisiaj staram się tę wiedzę wykorzystywać w praktyce, prowadząc swój własny biznes. Panie i Panowie, którzy nas odwiedzają, już od pierwszych chwil czują się u nas komfortowo, a to zasługa przyjaznej atmosfery i pasji z jaką oddajemy się naszym codziennym zajęciom, uwielbiamy naszą pracę oraz rozmowy z ludźmi.

Salon Bellissimo to miejsce, w którym można się zrelaksować oraz być pewnym, że opuszczą Państwo nasze progi odmienieni, szczęśliwsi oraz oczywiście piękniejsi… i to nie tylko zewnętrznie.

A na co dzień uwielbiam filmy Pedro Almodovara, których oglądnie jest dla mnie wielkim rytuałem, który wymaga odpowiedniej oprawy. Mogę o nich opowiadać godzinami, moi przyjaciele dobrze o tym wiedzą i starają się zawsze zgrabnie ominąć ten temat w naszych rozmowach.

Oto, dlaczego Klienci z Piły tak chętnie do nas wracają:

Pani Joanna, lat 43

Bardzo cieszę się, że trafiłam do tego salonu – panuje tu rodzinna atmosfera, czuję się tu jak w domu, a co ważniejsze – Panie potrafią mi dobrze doradzić i dobrać odpowiednie zabiegi do potrzeb mojej skóry. Opuszczając progi tego gabinetu, zawsze jestem uśmiechnięta i bardzo zadowolona.

Pani Dagmara, lat 33

Najlepszy salon, jaki znam! Mimo, że jest w Pile niecały rok, to ma już sporo zwolenników. Atmosfera, która tam panuje, udziela się niesamowicie. Panie są uśmiechnięte i nigdy nie traktują ludzi wybiórczo.

Pani Aleksandra, lat 41

Jestem stałą bywalczynią tego salonu, choć przyznam, że z początku miałam wątpliwości. Personel jest dość młody, więc sądziłam, że mały staż pracy może niekorzystnie przekładać się na pracę i wykonywane usługi. Dziś jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i wiem jedno – warto oddać się w młode ręce. Nie zawsze długi staż pracy świadczy o kompetencjach danej osoby.

Kosmetologia z pasją!

Salon kosmetyczny Bellissimo powstał z połączenia pasji i ambicji stworzenia miejsca wyjątkowego. Chcemy, by ten duch zaangażowania i innowacyjności był obecny w naszym gabinecie. Wprowadzamy powiew świeżości w dziedzinie kosmetologii! Dlatego uważnie wsłuchujemy się w opinie, życzenia i potrzeby naszych Klientów. Nasza oferta nigdy nie będzie kompletna. Dlaczego? Ponieważ nieustannie coś ulepszamy, dodajemy, modyfikujemy. Jesteśmy prężnie działającym zespołem – uważnie śledzimy najnowsze trendy w urodzie, bacznie przyglądamy się prowadzonym w laboratoriach firm kosmetycznych badaniom i wyławiamy wszystkie nowinki techniczne. Jesteśmy na bieżąco, by zaoferować Państwu to, co najlepsze na rynku!

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi