Main menu

Mezoterapia mikroigłowa

Nowoczesna bioodnowa skóry: terapia mikroigłowa – mezoterapia mikroigłowa z peelingiem chemicznym.

Terapia mikroigłowa opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji skóry dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć, co stymuluje przyspieszone procesy naprawcze tkanek, prowadzące do odmłodzenia skóry, spłycenia blizn, rozstępów i zniwelowania przebarwień.

Podczas zabiegu poprzez mikroigły można dostarczać szereg substancji, głównie kwas hialuronowy, ale również aminokwasy, peptydy, antyoksydanty, witaminy, mikroelementy.

Drugim ważnym efektem długoterminowym jest indukcja produkcji kolagenu typu I i III, elastyny oraz glikozaminoglikanów i proteoglikanów w skórze właściwej przez wywołanie kontrolowanej reakcji zapalnej w skórze – uwalnianie przez skórę czynników wzrostu i pobudzenie aktywności fibroblastów. Powoduje to przebudowę struktury skóry zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. W naskórku dochodzi do zwiększenia ilości keranocytów w warstwach żywych naskórka, co przyczynia się do pogrubienia naskórka i wzmocnienia bariery ochronnej przeciw czynnikom zewnętrznym (wiatr, mróz, słońce, zanieczyszczenia). W skórze właściwej dochodzi do indukcji produkcji kolagenu, elastyny i GAG min kwasu hialuronowego. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek i bruzd, poprawa elastyczności i jędrności skóry, zwiększenie ilości włókien kolagenowych i elastynowych.

Można tu mówić o naturalnym procesie naprawczym, który prowadzi do widocznego odmłodzenia skóry. Terapia mikroigłowa jest już od lat z powodzeniem stosowana również w spłycaniu blizn i rozstępów, może być stosowana do ujędrniania brzucha, pośladków, biustu, ramion. Rewelacyjne efekty uzyskuje się w niwelowaniu blizn potrądzikowych i pooparzeniowych.

Co daje mezoterapia mikroigłowa?

  • zabiegi anti-age (wygładzanie zmarszczek, modelowanie twarzy, regeneracja skóry),
  • redukcja cellilitu oraz nierówności,
  • redukcja rozstępów,
  • redukcja blizn,
  • redukcja zmian potrądzikowych,
  • zapobieganie wypadaniu włosów.

Mezoteriapia mikroigłowa, którą oferujemy w salonie kosmetycznym Bellissimo, to najwyższej jakości sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz najlepsze preparaty. Pamiętaj: jakość pamięta się dłużej niż cenę! Efekty są zaskakujące.

Mezoterapia mikroigłowa twarz wraz peelingiem chemicznym:

  • twarz – 150 zł,
  • twarz + szyja – 250 zł,
  • twarz + szyja + dekolt – 300 zł.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi