Main menu

Ondulacja rzęs

A gdyby tak trwale podkręcić swoje rzęsy?

Trwała ondulacja rzęs to metoda na podkręcenie rzęs a efekt jej przeprowadzenia utrzymuje się nawet do 6 tygodni co znaczy, że Twoje rzęsy będą podkręcone 24 godziny na dobę!
W wykonaniu codziennego makijażu, który jak wiadomo staramy się by wyglądał jak najlepiej zazwyczaj najdłuższą chwilę poświęcamy swoim oczom.

To one mówią o nas najwięcej, zdradzają nasz nastrój, samopoczucie a nawet… wiek. Jednym z najlepszych sposobów na „otwarcie„ oka jest podkręcanie rzęs. Jeżeli naturalnie mamy takie rzęsy to możemy mówić o szczęściu – nasze oko zawsze wygląda promieniście. W makijażu zaś zwykle wystarczy nam odrobina tuszu zaaplikowanego na końcówki rzęs.

mezoterapia piła mikrodermabrazja piła

Zazwyczaj jednak aby uzyskać efekt podkręcenia musimy ratować się się stosowaniem tuszów o takim działaniu, których jednak rezultat albo nie jest zadowalający albo po kilku godzinach nie jest już tak efektowny – rzęsy po prostu opadają.

Stosowanym od lat przez wiele kobiet sposobem jest także używanie zalotki – tu również efekt utrzymuje się jedynie do kilku godzin a najdłużej do wykonania demakijażu.
Jeżeli masz problem z prostymi, niesfornymi, opornymi na podkręcanie rzęsami a marzysz o pięknie podkręconych co znacznie poprawi wygląd twoich oczu i twarzy zarazem zgłoś się do nas zastosuj tego typu zabieg.

Podczas jego wykonywania zastosowane zostają preparaty podobne do tych, które stosują fryzjerzy wykonujący trwałą ondulację włosów ale są one znacznie łagodniejsze, a także bezpieczne dla twoich oczu.
Standartowy sposób przeprowadzania zabiegu polega na przyklejeniu rzęs górnej powieki do wałeczka i naniesieniu na niego płynu ondulującego.

Czas trwania zabiegu to około 45-60 min.

Nie decyduj się jednak na trwałą ondulację rzęs jeśli:

  • w jakikolwiek sposób odczuwasz nadmierną wrażliwość na dotyk w okolicach powiek,
  • masz wrażliwą skórę w tych miejscach,
  • masz stan zapalny oczu,
  • masz zapalenie spojówek,
  • jesteś po operacji okulistycznej.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi