Main menu

Wybielanie zębów

W dzisiejszych czasach białe zęby są synonimem luksusu i sukcesu, jednak na tak kosztowny zabieg wybielania w gabinetach stomatologicznych do tej pory mogli pozwolić sobie nieliczni.

Szybko rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje kosmetyczne wybielanie zębów, które stało się najpopularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej, nie tylko w Ameryce, ale również w Polsce.

W salonie kosmetycznym Bellissimo przed samym zabiegiem na próbniku dobierzemy kolor zębów, a zaraz po zabiegu będziesz się cieszyć efektami. Gwarantowany efekt! Twoje zęby będą jaśniejsze o 2 do 8 tonów. Wszystko tak naprawdę zależy od porowatości zębów i stosowania białej diety. Efekty utrzymują się od 6 miesięcy nawet do roku. Warto powtarzać zabieg co jakiś, czas aby utrzymać cudowną biel Twoich zębów.

Kosmetyczne wybielanie zębów – 199 zł za pełny zabieg.
Pamiętaj: u nas zęby są naświetlane zawsze 3 x po 15 min. = zabieg klasy LUX w przystępnej cenie!

Promocja dla pary młodej – jeżeli planujesz ślub, nie zapomnij o wybielaniu zębów, niech Twój uśmiech będzie perfekcyjny!

Dla pary młodej specjalna cena zabiegu – 290 zł za dwie osoby oraz 10 % zniżki na pozostałe zabiegi.

Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów?

Kosmetyczne wybielanie zębów jest skuteczne i całkowicie bezpieczne zarówno dla zębów, jaki i dziąseł. Polega na nałożeniu na zęby żelu z 16-% nadboranem sodu, który daje zdecydowanie szybszy i lepszy efekt niż nadtlenek karbonidu. Całość naświetlana jest specjalistyczną lampą LED, która wytwarza bezpieczną dla zdrowia wiązkę zimnego niebieskiego światła o odpowiednio dobranej długości fali, wyrażonej w nanometrach (ok.465 nm).Ta długość fali jest idealna do aktywacji nadboranu sodu i wpływa korzystnie na przyśpieszenie procesu wybielania.

Jakie można uzyskać efekty po kosmetycznym wybielaniu zębów?

Kosmetyczne wybielanie zębów nie zmienia koloru zębów na kolor perłowy czy też śnieżnobiały, ale powoduje powrót do naturalnej bieli, którą z biegiem lat utraciliśmy. U większości osób otrzymujemy imponujące wyniki. Jesteśmy w stanie rozjaśnić zęby nawet o 8 tonów. Dodatkowo zabieg ten można powtarzać w odstępach miesięcznych w celu uzyskania pożądanego efektu bądź dla jego podtrzymania.

Ile czasu trwa wybielanie?

Kosmetyczne wybielanie zębów trwa 15 min. Ponieważ wykonuje się 3 naświetlania, czas wydłuża się do 60 min.

O czym należy pamiętać przed zabiegiem wybielania – przeciwwskazania.

Kosmetyczne wybielanie zębów jest przede wszystkim zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym i skutecznym. Zabieg wykonują przeszkoleni kosmetolodzy, jest to jeden z najprostszych zabiegów medycyny estetycznej, w którym warunkiem jest przeprowadzenie zabiegu ściśle według instrukcji, oraz używanie wyłącznie odpowiednich i sprawdzonych preparatów.

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolodzy podczas konsultacji wyklucza się przeciwwskazania do zabiegu. Zabiegowi nie mogą być poddane:

  • kobiety w ciąży lub w fazie laktacji,
  • osoby poniżej 14. roku życia,
  • osoby z chorobami dziąseł, z ubytkami w zębach, nieszczelnymi wypełnieniami czy innymi dolegliwościami stomatologicznym,
  • osoby ze zdiagnozowaną alergią na nadboran sodu,
  • osoby po zdjęciu aparatu ortodontycznego nie powinny poddawać się wybielaniu zębów przed upływem 6 miesięcy od zdjęcia aparatu, gdyż jest to okres, w którym następuje usunięcie pozostałości materiału stomatologicznego,
  • osoby z AIDS / HIV oraz z drgawkami lub epilepsją.

Dlaczego nadboran sodu, a nie nadtlenek wodoru?

Nadboran sodu ma o wiele więcej zalet! Przede wszystkim jest to środek bezpieczny zarówno dla naszych zębów, jaki i dziąseł. Po zabiegu zęby nie są wrażliwe na czynniki zewnętrzne, takie jak zimno-ciepło. Sam zabieg nie sprawia dyskomfortu pacjentowi, wręcz przeciwnie można się przy nim zrelaksować i odprężyć. Nie bez znaczenia jest przystępna cena, która sprawia, że wybielanie zębów jest dostępne dla wszystkich. Należy tylko pamiętać, aby przestrzegać białej diety, która jest bardzo istotną częścią po zabiegu i pozwoli nam utrzymać naturalną biel naszych zębów i cieszyć się nią jak najdłużej.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi