Main menu

Na ratunek młodości – technologia naszym sprzymierzeńcem!

Przebieg i tempo starzenia zależy od bardzo wielu indywidualnych czynników. Niektórzy mają to szczęście, że czas nie odciska na nich swojego piętna i mogą długo cieszyć się młodym, zdrowym wyglądem. Tym, którzy nie mają takich predyspozycji, wychodzą naprzeciw najnowsze osiągnięcia kosmetologii!

Jest to niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina – bardzo szybko znajduje nowe rozwiązania i ulepsza swoje środki i metody. Dzięki stwarzanym przez nią możliwościom pozbycie się niedoskonałości jest na wyciągnięcie ręki.

Wszystkie zabiegi przy użyciu IPL przeprowadzane są według najnowszych zaleceń i w oparciu o aktualne badania. Wykonują je profesjonalistki, świetnie przygotowane i otwarte na potrzeby Klientów. Pracują na najnowocześniejszym dostępnym na rynku sprzęcie, używają produktów renomowanych marek, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia biologii komórkowe.

Zwracając się do nas, stawiają Państwo na precyzję, estetykę, bezpieczeństwo i skuteczność.
I jesteście w dobrych rękach! Nie ma już potrzeby martwienia się „przerysowanym” efektem wypełniaczy, strachem przed zastrzykami i inwazyjnymi metodami czy ryzykiem skutków ubocznych. Zachęcamy do kontaktu, na wszystkie Państwa pytania chętnie podczas bezpłatnych konsultacji odpowie nasza dyplomowana kosmetyczka. Piła ma dzięki Bellissimo i marce Nomasvello swoim mieszkańcom do zaoferowania technologie stosowane w największych światowych instytutach urody. Aż grzech nie skorzystać!

Comments are closed.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA ESTETYCZNA CIAŁA

ZABIEGI IPL

Pozostałe zabiegi